Oferujemy Państwu możliwość korzystnej sprzedaży dowolnego modelu aut marki Porsche. Preferujemy szybki skup samochodów tej marki w dowolnym stanie technicznym. Interesuje nas każdy model, zarówno najnowsze modele jak i te starsze a także klasyczne. Kupujemy samochody zakupione zarówno w polskim salonie jak i samochody wcześniej sprowadzone z obecnej sieci dystrybucyjnej ale zarejestrowane w Polsce. Specjalizujemy się w skupie samochodów luksusowych dlatego jesteśmy w stanie zaoferować najlepsze warunki skupu aut w Polsce.

Gwarantujemy szybką sprzedaż aut – dojazd do Klienta we wskazane miejsce a także natychmiastową wypłatę ceny w gotówce lub też wpłatę w banku wybranym przez sprzedającego. Pracujemy 7 dni w tygodniu dlatego każdy samochód jesteśmy w stanie odkupić szybko jeśli zachodzi taka konieczność.

Aston&Amber to jedyny skup aut w Polsce specjalizujący się w skupie samochodów luksusowych – kupujemy samochody uznawane w Polsce za drogie oraz luksusowe. Oferujemy skup za gotówkę a także wygodne pośrednictwo w sprzedaży samochodów bardzo drogich oraz mało popularnych.

Zapraszamy do sprawdzenia ile możemy zapłacić za Państwa samochód od ręki – wystarczy wypełnić formularz Wyceny Online na naszej stronie a nasz rzeczoznawca przygotuje propozycję szybkiego odkupu za gotówkę Państwa samochodu